Mobilna aplikacja to doskonałe narzędzie marketingowe i promocyjne dla Twojej firmy.

Mobilne aplikacje to programy stworzone w celu zrealizowania okreśonego zadania. To dzięki nim możemy w swoim telefonie sprawdzić wiadomości, dokonać przelewu bankowego czy zamówić pizze. Aplikacje nie tylko ułatwiają i organizują nam życie, ale też spełniają bardzo ważną rolę informacyjną i marketingową dla każdego przedsiębiorstwa. Dzięki nim właściciele firm mogą pozyskać nowych klientów, zwiększyć zysk, a także ułatwić skuteczną i efektywną komunikację z klientami bądź z współpracownikami.

Czy Twoja firma posiada już mobilną aplikacje?


Zalety posiadania własnej aplikacji Oto kilka najważniejszych zalet mobilnych aplikacji:


Nowi Klienci

Posiadając mobilną aplikację zdobywasz nowych klientów, którzy szukają usług i produktów za pomocą smartfona. Jest ich blisko połowa populacji Polski.

Wzrost Zysku

W związku ze zdobyciem nowych klientów zwiększasz zysk. Klienci szybko znajdują informacje, co wpływa na ich zadowolenie i skłonność do zakupu.

Wizerunek Firmy

Posiadając mobilną aplikację kreujesz profesjonalny wizerunek Twojej firmy, troszczącej się o dobro i zadowolenie klienta.

Push Notification

Jedna z najważniejszych zalet aplikacji. Daje możliwość wysyłania wiadomości tekstowych do wszystkich smartfonów, na których aplikacja została zainstalowana.

GEO Kupony

To funkcja wysyłająca automatyczne wiadomości do klientów znajdujących się w określonej odległości od np. Twojej firmy.

Karty Lojalnościowe

Spełniają podobną funkję jak papierowe karty lojalnościowe, z tym że wszystko odbywa się za pomocą smartfona i aplikacji.

Obniżenie Kosztów

Dzięki zaawansowanej funcjonalności tj.Push Notification, GEO Kupony, Karty Lojalnościowe i inne aplikacje obniżają koszty marketingowe i promocyjne.

Przewaga Konkurencyjna

Zyskujesz przewagę nad konkurencją, która nie posiada jeszcze mobilnej aplikacji. W Polsce tylko kilka procent firm posiada mobilną aplikacje.

Dojazd

Dzięki mobilnej aplikacji możesz wskazać klientowi, jak dojechać do Twojej firmy. Klient otrzymuje wskazówki od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Przykłady naszych aplikacji
  • logo mob apki pl
  • Ulica Leśna 24,
    Rzerzęczyce,
    42-270
  • +48 791 101 201

NEWSLETTER

Zapisz się do naszego newslettera po najnowsze informacje na temat mobilności

Witamy! Pragniemy poinformować, że używamy plików cookie do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Niektóre z nich są ważne dla poprawnej pracy naszej witryny. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na umieszczanie plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

Rozumiem i